První fotografie brejlovce MTB

Tak jsem se konečně dočkal. Laughing

Precizní zpracování se spoustou detailů, vynikající cena (zaváděcí pro verze ČSD/ČD je 2580,- Kč). Model je osvětlen, s přípravou na montáž DCC dekodéru Plux16 a též DCC ovládaného spřáhla (!), které pan Báňa připravuje. Nezbývá mi než popřát mu co nejvíc spokojených zákazníků.

Dovoluji si upozornit, že při focení z extrémní blízkosti je poměrně těžké vyhnout se např. soudkovému zkreslení objektivu či lichoběžníkovému zkreslení vlivem paralaxy, takže při pohledu "naživo" se mohou některé proporce modelu jevit jinak, než na fotografii "rovnané" v editoru.

P.S.: Pokud mi to domácí ministerstvo financí schválí, plánuji k vánocům nákup ještě jednoho stroje ve shodném barevném provedení. Konečné obsazení depa tedy bude 2x Brejlovec (MTB) + 1x Bardotka (noname). A jestli přijde na trh MTB Bardotka, pak ještě ona. :)

 

Brejlovec MTB (pohled zpředu) Brejlovec MTB (detail výfuků) Brejlovec MTB (vnitřek modelu) Brejlovec MTB (pohled z boku) Brejlovec MTB (pohled shora) Brejlovec MTB (pohled zespodu) Brejlovec MTB (detail z boku) Brejlovec MTB (krabička s modelem)

Tomáš Lajbl
Vítáme návštěvníka číslo [CNW:Counter]

Copyright Ing. Tomáš Lajbl © 2011